Pendik koltuk tamiri, koltuk döşeme ve onarım hizmeti

Pendik koltuk tamiri, koltuk döşeme ve onarım hizmeti, bakım ve yedek parça değişimleri profesyonel kadrolarımızla garantili olarak yapılır.

Koltuk, oturma grubu, sandalye yüzeylerinin yenilenmeye, bakıma ihtiyacı olduğunda Koltuk Tamir Hizmeti her zaman yanınızda. 25 yıllık deneyim ve tecrübe ile en kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Pendik ofis koltuk tamiri, döşeme ve ev mobilyalarının uzman personellerimiz tarafından onarılması sayesinde şık koltuklara sahip olabilirsiniz.  Koltuk yüzü değiştirme işlemlerini kısa sürede yaparak, evinize farklı bir hava katabiliriz.

Pendik koltuk tamiri, koltuk döşeme ve onarım hizmeti

Pendik Koltuk Tamiri Hizmeti’nde berjer ve kapitone yüz yenileme işlemleri kusursuz bir şekilde yapılır. Ayrıca Pendik ofis koltuğu tamiri, minder, cafe koltukları, şark köşeleri, köşe takımları ve ofis takımı kumaş döşeme işlemleri isg önlemleri ile isg eğitimleri kapsamında yapılmaktadır.

Koltuk tamiri işleri

Pendik koltuk tamircisi olarak, koltuk tamiri uygulamalarında kaliteli hizmeti en ugun fiyat sunmanın avantajlarını sadece bizde bulacaksınız. Pendik ofis koltuk tamiri olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde gezici araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Sahada bulunan teknik personellerimiz Pendik deri koltuk tamiri ve döner sandalye tamiri yapılacak arızalı ürünü yerinde ya da atölyelerimizde yapılarak taahhüt ettiğimiz gün ve saatte bulunduğunuz yere teslim eder. Pendik ofis sandalye tamiri ile her türlü büro sandalyeleri, büro koltuğu tamiri, bakımı ve onarımları da firmamızca yapılmaktadır.

Pendik ofis koltuğu tamiratı hizmetlerimizi en hesaplı çözümlerle yerine getiriyoruz. Böylece yeni ofis koltuklarına çok daha yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorsunuz. Kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan koltuk ve kanapelerinizi uzman ve tecrübeli elemanlarımız ile yerinde tesbit ederek ve en kısa zamanda tekrar sizlere ulaştırmak üzere kendi araçlarımızla yerinden alıyor ve yeni görünümüne kavuşturarak tekrar sizlere teslim ediyoruz.

Koltuk döşeme işleri

Pendik koltuk döşeme ve yenileme hizmeti veren firmamızda müşterilerimiz için berjer ve kapitone koltuk takımları yüz yenileme işlemleri de yapılmaktadır. Pendik ofis koltuk döşeme ve yenileme işlemlerinde yüksek kalite malzemeler kullanılır. Pendik ofis koltuğu döşeme uygulamalarında müşterilerimizin isteklerine ve önerilerine önem veriyoruz. Ayrıca, Pendik ofis koltuğu yüz değişimi işleri profesyonel ekiplerimizce atölyemizde yapılmaktadır. Siz de mobilya yüzey yenileme, boyama ve Pendik ofis koltuğu kumaş değişimi işlemlerinde kaliteli hizmet almak istiyorsanız personellerimizle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pendik koltuk döşemeci; ofis, otel, resmi kurum, kafeteryaların koltuk, kanepe, sandalyelerin kumaş ve deri döşeme işlemleri yapmaktadır. Özellikle alanında uzman ve deneyimli personellerimiz sayesinde tüm işlemler titizlikle yürütülür. Pendik ofis koltuk döşeme fiyatları, teknik servisimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda belirlenir. Lütfen keşif araçlarımızla iletişime geçerek ya da arıza talep formunu doldurarak, bize bildirin. En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Koltuk kaplama işleri

Pendik koltuk kaplama, sandalye kaplama, deri koltuk kaplama hizmeti, 25 yıldır mobilya sektöründe bilgi ve tecrübeye sahip uzman kadrolarıyla İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyor. Pendik ofis koltuk kaplama olarak üretim, tamir, tadilat, koltuk yüzü değişimi, cila ve renk değişim hizmetleri de sunmaktayız.  Pendik ofis koltuk tamircisi, ofislerinizde bulunan her türlü, sandalye, büro sandalyesi, büro koltuğunun kaplama işlerini en uygun fiyatla yaparak zamanında teslim etmektedir.

Kuaför koltuğu tamir işleri

Aşınmış, yıpranmış ve döşemeleri yırtılmış Pendik kuaför koltuğu tamiri uygulamaları, uzman ekiplerimizle mümkünse yerinde yapılmaktadır. Pendik berber koltuğu tamiri işlemleri yerinde yapılmaması durumunda, çalışmadığınız gün yerinden alınarak, aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Pendik berber koltuğu deri değişimi uygulamaları ile masaj koltuğu tamiri ve masaj koltuğu kumaş kaplama işlemleri de özenle yapılmaktadır.

Koltuk yedek parça değişimi

Pendik ofis koltuğu yedek parça değişimleri ve ofis koltuğu amortisör değişimi işlemleri orjinal yedek parçalar kullanılarak yapılmaktadır. Yapılan tüm işlemler firmamız tarafından bir (1) yıl süreyle garanti kapsamındadır. Aynı şekilde ofis koltuğu teker değişimi uygulamaları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kurumsal Firmalara özel koltuk tamiri, koltuk döşeme hizmetleri

Resmi kurum, hastaneotelpansiyon, gibi işyerlerinde kullanılan her türlü koltuk, çek yat, sandalye, kanepe ve berjerlerin tamiri, kumaş değişimi, kumaş kaplama işleri de faaliyet alanlarımız içerisindedir. Yaptığımız tüm uygulamalar firmamız garantisi altındadır. Kurumsal firmalara özel yapılan tamir, kaplama ve döşeme hizmetleri için bizimle iletişime geçmeniz ya da arıza takip formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ekiplerimiz en kısa sürede yerinize gelerek ön keşif işlemi yaparak, çalışmalarına başlayacak ve taahhüt ettiği süre içerisine teslim edeceklerdir.

Koltuk tamir hizmeti, ofis koltuk döşeme uygulamalarında havalandırma sistemleri, ergonomi ile işi çalışana uyduran çalışma sandalyeleri ve diğer uygulamalarına hassasiyet gösteririz.

Ücretsiz nakliye ve keşif hizmetleri

Ev veya iş yerlerinizden sizin istediğiniz zaman ve saatte koltuk takımları ya da mobilyalarınız ücretsiz evden eve nakliye hizmetimiz mevcuttur. Firmamız, tüm hizmetinde koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi uygulamakta ve buna göre çalışmaktadır. Tamir edilmesi gereken koltukla ilgili uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparken yaklaşık bir fiyat da söyleyebilmektedir.

Pendik koltuk tamiri, koltuk döşeme ve onarım hizmeti çalışmalarımız

koltuk tamiri, koltuk döşemePendik koltuk tamiri, koltuk döşeme ve onarım hizmeti olarak yapılan işlerimiz;

 • Ofis koltuk tamiri, koltuk tamiri
 • Ofis koltuğu döşeme, koltuk döşeme
 • Koltuk kaplama, ofis koltuk kaplama
 • Koltuk yüz değişimleri, ofis koltukları kumaş değişimleri
 • Kuaför koltuğu tamiri
 • Berber koltuğu kaplama
 • Berber koltuğu deri değişimleri
 • Masaj koltuğu tamiri
 • Masaj koltuğu kumaş kaplama
 • Ofis koltuk yedek parça değişimleri,
 • Ofis koltuk amortisör değişimleri
 • Ofis koltuk teker değişimleri

İstanbul’un neresinde olursanız olun, her türlü ev, ofis, büro, berber ve konferans koltuklarınızın tamir, bakım ve onarımlarını yerinde ya da atölyemizde özenle yaparak teslim ediyoruz.

Koltuk tamiri talep formu


Koltuk Tamiri Arıza Talep Formu

Ev / ofis, konferans, sinema, berber koltuk tamiri, yedek parça ile ilgili olarak Arıza Talep Formu’nu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir
Arıza Talep Formu

 

Hizmet bölgelerimiz

İstanbul’un tüm bölgelerine koltuk tamir hizmeti vermekteyiz. Koltuk döşeme, onarım ihtiyaçlarınızda firmamıza ait gezici araçlarımız ile yerinize gelerek ücretsiz keşif yapmaktayız. Pendik koltuk tamiri hizmeti verdiğimiz bölgeler;

Garanti ve kalite

Ev, ofis, otel, cafe, Mekanlarının oturma grupları tamir ve yenilenme işleri. İstenilen ölçüde ve istenilen modelde kanepe, koltuk, berjer, köşe takımı, josefin, puf imalatı; birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılır. Yapılan bakım, onarım ve yedek parça ürünleri bir yıl süreyle firmamız garantisi altındadır.

Köşe takımları kullanışıyla ve farklı görüntüsüyle birçok evin vazgeçilmez mobilyasıdır. Yüz yenileme ile köşe takımlarınız farklı bir görüntüye sahip olabilir. Oturma odanızın bir köşesinde ise yemek odası takımınız mevcutsa, masa sandalyelerinin kılıflarını koltuk takımınızın rengi ve kumaşına uygun bir şekilde kaplatabilirsiniz.

Koltuk tamiri çalışmalarımız

Koltuk Tamir Hizmeti olarak, Konferans Koltuğu Tamiri, ofis koltuğu tamiri, ev koltuğu çalışmalarımıza dair örnekler… Büro koltuk tamiri fiyatları, ürünün hasarı ve durumuna yada yapılmasını istediğiniz uygulamaya göre belirlenmektedir.

Büro koltuğunuzun son durumunu gösteren görselleri tarafımıza whatsapp yoluyla ulaştırınız. Konferans koltuk tamiri ve berber koltuğu tamiri için en uygun fiyat tarafımızdan belirlenerek bilgilendirilirsiniz. Anlaşma sağlandıktan sonra isteğinize bağlı olarak ve de iş yoğunluğu göz önünde bulundurularak teknik ekibimiz ürünün konumuna belirlenen gün ve saatte ulaşacaktır. Yapılacak işlemlerin sonunda ise en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almanın keyfini çıkaracaksınız.

 


Arıza Talep Formu

Koltuk Tamiri Arıza Formu


 

Koltuk bakımları nasıl yapılmalı?

Yeni bir koltuk almak yerine güzel bir silmeyle de lekelerden kurtulmanız mümkün. Özenli kullansanız da kirlenen koltuklar için mikrofiber bezleri tercih ederek işe başlamalısınız. Ekonomik ve doğal malzemeleri suya katarak silmeye başlayın. Peki hangi koltuk döşemede hangi ürünleri seçmeli?

Koltuk temizleme yöntemleri nelerdir?

Hassas kumaşları ve sürekli insan etkileşiminde olmaları nedeniyle çabucak kirlenen koltukların her biri için ayrı bir doğal yöntem kullanılmalı. Toz ve lekelerden korumak istediğiniz koltuklarınız için hangi ürünü ne kadar kullanacağınızı bilmelisiniz. Farklı yöntemlerin kullanılma nedeni ise koltuğun döşeme kumaşına zarar vermemek

1. Deri koltuklar için sirke ve zeytinyağı

Kullanılacak malzemeler:

– Yarım su bardağı doğal zeytinyağı

– Yarım fincan sirke

Temizliği en zor olan koltuk türü belki de deri koltuklar. Özellikle ofislerde tercih edilen deri koltukları, kimyasalla ne kadar az temas ettirirseniz o kadar iyi. Deri koltukları zeytinyağı ve sirke çok iyi temizliyor. Peki nasıl uygulamalı?

Sirke ve zeytinyağını bir kapta karıştırın. Hazırlanan karışımı püskürtmeli bir şişeye koyun. Deri koltuklarınıza bu spreyi sıkın. Parlak ve temiz bir görüntü elde edeceksiniz.

2. Kadife koltuklar için bulaşık deterjanı

Kullanılacak malzemeler:

– 1 bardak ılık su

– 1 yemek kaşığı bulaşık deterjanı

Parlak ve şık durmaları nedeniyle çok kullanılan kadife koltukları en iyi temizleyen, bulaşık deterjanı. İlk olarak iyi marka bir bulaşık deterjanı edinin. Daha sonra bulaşık deterjanını ılık su ile püskürtmeli bir şişede çalkalayarak karıştırın. Lekeli yüzeye karışımı sıkın. Bir süre bekleyin. Ilık ve nemli bir bez ile kadife alanı ovalayın ve kuruduğunda farkı fark edin!

3. Pamuklu koltuklar için sabun ve sirke

Kullanılacak malzemeler:

– 1 kahve fincanı sirke

– 1 fincan ılık su

– Çeyrek su bardağı sıvı sabun veya Arap sabunu

Çok fazla kullanım alanına sahip olan pamuklu koltukları temizlemek için öncelikle sayılan malzemeleri bir kapta karıştırın. Malzemeler homojen hale gelince spreyli bir şişeye karışımı alın. Lekeli yerlere karışımı sıkın ve daha sonra nemli bezle silme işlemi uygulayın.

4. Tüm yüzeyler için aspirin temizleyici

Kullanılacak malzemeler:

– Çok amaçlı aspirin temizleyici sprey

– 1 bardak su

Bir suya ekleyerek seyrelmesini sağlayacağınız asprin temizleyiciyi ıslak bir beze sıkın. Leke çıkarıcıyı suya döktükten sonra mikrofiber bir bezle ovalayarak koltuk silme işlemini daha etkili hale getirebilirsiniz.

5. Tay tüyü koltuklar için sabun, sirke ve şampuan

Kullanılacak malzemeler:

– 1 bardak ılık su

– Temizlik bezi

– Arap sabunu, sirke, şampuan

Leke tutmayan ve suyu neredeyse geçirmeyen tay tüyü koltuk kumaşlarının temizliği de çok kolay. Kirleri temizlemek için 1 bardak ılık suyun içine sayılan malzemelerden birini ekleyin. Sonra temizlik bezini su ile ıslatıp koltuğu silin. Koltuklarınızdaki lekelerden kolayca kurtulun.

Koltuktaki kötü kokular nasıl giderilir?

Nem ve terden dolayı koltuklarda kötü kokular oluşabilir. Bu kokulara karşı mutlaka uzun süreli havalandırma yapmalısınız. Kumaş parfümlerinin yanı sıra geleneksel sabun keselerini koltuk arkalarına koymak da hem koltukların hem de odanın havasını değiştirecektir.

Elektrikli süpürgenizde bulunan koltuk fırçası iyi bir tercih olabilir. Aparat yoksa kenarları ince olan tencere kapaklarından yararlanabilirsiniz. Nemli ve deterjanlı bezi tencere kapağıyla tutun. Temizlerken tencere kapağını her koltuk alanına sokabilirsiniz.

Ofis koltuk tamircisi nasıl çalışır?

Ofis koltuğu tamiratı hizmetleri hesaplı çözümlerle yerine getirilmektedir. Böylece yeni ofis koltuklarına çok daha yüksek fiyatlar ödemekten kurtuluyorsunuz. Kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan koltuk ve kanapelerinizi uzman ve tecrübeli koltuk tamircilerimiz ile yerinde tespit ederek ve en kısa zamanda tekrar sizlere ulaştırmak üzere kendi araçları ile yerinden alıyor ve orjinal görünümüne kavuşturarak tekrar sizlere teslim ediyorlar.

Ofis Koltuk tamircisi firmalarımız yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyatlara sunmak için kendilerini durmadan yenilemektedir. Zamanla yıpranmış, eskimiş veya arızalanmış sandalye ve koltuklarınızı atmak yerine, yenileyerek yada arızalarını gidererek ilk günkü gibi kullanmanız amacı ile yapılmaktadır. Koltuk tamir işlemi yaptırarak yüksek maliyetten kurtulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir